facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

11. konference České společnosti pro hmotnostní spektrometrii

20. 4. 2023
11. konference České společnosti pro hmotnostní spektrometrii

Společnost pro hmotnostní spektrometrii zve na 11. konferenci České společnosti pro hmotnostní spektrometrii, která se bude konat v prostorách Moravského zemského muzea v Brně ve dnech 19. až 21. června 2023.

CSHS plakat compressed page 0001

Letošní konference se uskuteční pod laskavou záštitou primátorky města Brna, paní Markéty Vaňkové v Dietrichsteinském paláci na adrese Zelný trh 6, 659 37 Brno.

Registrace a zasílání abstraktů byly právě otevřeny na stránkách společnosti. Pro registraci a podání abstraktu musíte být přihlášeni do systému.

Abstrakty budou přijímány do 2. 6. 2023, samotná registrace bude dostupná až do 5. 6. 2023.

Díky podpoře sponzorů je konference pro členy ČSHS bez poplatku. Připomínáme pouze, že platné členství je spjato s uhrazením ročního členského příspěvku (300 Kč, studenti 200 Kč). Pro vystavení faktury se prosím přihlaste do svého účtu na webu společnosti.

Před začátkem a po skončení hlavního konferenčního programu bude možnost navštívit brněnskou pobočku Thermo Fisher Scientific. Zájem o prohlídku prosím zadejte při registraci, stejně jako zájem zúčastnit se workshopu firem Pragolab a Bruker.

 

Zdroj: Česká společnost pro hmotnostní spektometrii