Vytisknout tuto stránku

Cesta ke startupu, cesta za úspěchem

13. 11. 2019
Cesta ke startupu, cesta za úspěchem

Západočeská univerzita v Plzni pořádá dne 20. listopadu 2019 seminář s názvem „Cesta ke startupu, cesta za úspěchem". Pokud se zajímáte o úspěchy a omyly lidí, kteří se nacházejí před branami velkého světa businessu, je tento seminář určen právě pro vás.

ZCU

Vážení a milí, rádi bychom vás všechny pozvali na workshop „Cesta ke Startupu, cesta za ÚSPĚCHEM!". Bojíte se, že půjde jen o techniku? Nemusíte! Umíme spojit techniku s designem, přijďte si poslechnout, jak.

  • Vstup: po přihlášení
  • Určeno pro: studenti, zaměstnanci, veřejnost
  • Kontakt: Pavla Benešová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Termín: 20. 11. 2019, od 13:00
  • Registrace: ZDE

Program

13:00 – Adam Frk

Adam Frk – student Fakulty umění a designu Ladislava Sutnara, účastník a výherce několika mezinárodních soutěží v oblasti footwear designu (Itálie, Německo, USA), který pod vedením doc. Krbcové dokázal společně s Michaelou Šimůnkovou vytvořit vítězný návrh obuvi 3FLT.

13:30 – PinFlow

PinFlow – startup, který vznikl na základě výzkumné spolupráce dvou univerzit ZČU a VŠCHT. O čem budou mluvit? Především jak ukládat energii efektivně a udržitelně, nebo jaká je budoucnost baterií. Jak dovést nápad ke startupu a co vše je k tomu potřeba, ale také, jak se hledá investor.

14:00 – XENO

XENO – Víte, co je to syntetická biologie? Přijďte si poslechnout, čím se XENO zabývá, jaká byla cesta za vznikem startupu, jak našli odvahu a investory, a jaká je budoucnost spojení biotechnologie s kybernetikou.

14:30 – Sentisquare

SentiSquare – lidé, kteří prošli trnitým, ale úspěšným přerodem od startupu až po samostatnou firmu. Chcete vědět jak? Přijďte, oni vám to rádi poví!

14:30 – 15:00 – Networking (o hladu a žízni Vás nenecháme)

15:00 – Panelová diskuze – Ptej(me)te se!

16:00 – KONEC

 

Zdroj: Západočeská univerzita v Plzni