facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

CzechInvest spouští HR Pointy pro personalisty

14. 9. 2021
CzechInvest spouští HR Pointy pro personalisty

Agentura CzechInvest pořádá ve spolupráci se startupem LutherOne, personální agenturou Hofmann Personal a Sdružením pro zahraniční investice – AFI sérii seminářů HR Point. Tématem je přínos digitalizace v HR procesech, a to nejen v krizových dobách. Jednotlivá setkání se uskuteční offline – tedy naživo, po celém Česku od 15. září do 23. listopadu 2021.

V průběhu setkání budou příchozí sdílet zkušenosti s odborníky a ostatními personalisty z regionu. „Tuto oblíbenou platformu pro personalisty pořádáme pátým rokem. Covid změnil pracovní návyky a s tím jde ruku v ruce digitalizace HR procesů, které se budeme věnovat. Kromě vzájemné inspirace se mají hosté možnost osobně setkat se svojí oborovou komunitou v regionu,“ říká projektový manažer AfterCare agentury CzechInvest Roman Ruffer.

Tématem setkání je přínos digitalizace v HR procesech, a to nejen v krizových dobách. Účastníci se dozví, jak může odklon od papírové formy dokumentace ušetřit čas, a jak moderní technologie dokážou zpřehlednit pracovní systém. Dále se řečníci zaměří na to, co vzít při digitalizaci osobních údajů zaměstnanců v patrnost z pohledu legislativy či jak k tématu digitalizace přistupují jiní zaměstnavatelé.

Semináře jsou po předchozí registraci bezplatné. Akce je omezena kapacitně na 35 osob, v Praze na 40. Přehled všech seminářu najdete zde.

 

Zdroj: CzechInvest