facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

CzechInvest Startup Challenge 2022

17. 5. 2022
CzechInvest Startup Challenge 2022

Deset nejlepších startupů, které prošly akceleračními programy agentury CzechInvest v letech 2016 - 2022, se utká o nejkreativnější pitch. Dokážou ostřílení profíci zaujmout odbornou porotu i publikum? To se uvidí na slavnostním večeru CzechInvest Startup Challenge 2022, který se odehraje 25. 5. 2022.

CzechInvest Startup Challenge je také slavnostním večerem a poohlédnutím za podpůrnými programy agentury, které se konaly od prosince 2016 do března 2022. Programy jako CzechStarter, CzechDemo, CzechMatch nebo CzechAccelerator pomohly stovkám společností v rozvoji jejich podnikání doma i v zahraničí.

Hudební a světelnou show zajistí unikátní spojení startupů SensioTangle. Sensio je výhercem soutěže Creative Business Cup s produktem MyCello - violoncellem z 3D tiskárny. Startup Tangle pomáhá vdechnout život světlům, k efektům nepotřebují ani počítač. Ceny pro finalisty soutěže vyrobil startup Cementum, který se stará o životní prostředí pomocí udržitelných betonových výrobků. Večerem provází Lukáš Venclík.

Podmínkou účasti na akci je registrace ve formuláři zde.

 

Zdroj: CzechInvest