facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Elektronizace ve veřejných zakázkách

24. 9. 2018
Elektronizace ve veřejných zakázkách

Letošní rok je ve veřejných zakázkách rokem legislativních změn. Na podzim vejde v platnost nová povinnost - plošná elektronizace veřejných zakázek. Jaké oblasti elektronizace zasáhne a jak předejít možným chybám? Zúčastněte se bezplatného webináře, který se koná 23. října 2018.

Seznamte se s novinkami ve světě veřejných zakázek, nejasnostmi ohledně témat ochrany osobních údajů. Účast je bezplatná! Na co se můžete těšit?

Webinář Elektronizace ve veřejných zakázkách se uskuteční 23. 10. 2018 od 10 do 11 hodin. Je určen pro všechny zadavatele veřejných zakázek. Přihlásit se můžete zde.

O povinné elektronizaci ve veřejných zakázkách bude hovořit Eva Dlouhá, specialistka na oblast veřejných zakázek, která se věnuje kompletní administraci veřejných zakázek dle zákona 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek. Zabývá se také výběrovými řízeními podle pravidel poskytovatelů evropských dotací (především OPPIK a OPVVV). S aplikací elektronické komunikace ve veřejných zakázkách má dlouhodobé zkušenosti.

Zúčastněte se také dalšího bezplatného webináře společnosti enovation - GDPR ve veřejných zakázkách, který se koná 16. října 2018.

 

Zdroj: enovation