facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Evropský informační den a partnerská burza klastru 3 k výzvám 2023

8. 6. 2023
Evropský informační den a partnerská burza klastru 3 k výzvám 2023

V úterý 27. června proběhne Informační den Evropské komise k výzvám roku 2023 v Klastru 3 - bezpečnost občanů ve společnosti. Infoden se koná fyzicky v Bruselu, sledovat jej lze i online. Naváže na něj Partnerská burza.

Evropská komise seznámí potenciální žadatele s 23 výzkumnými tématy otevřenými v nadcházejících výzvách r. 2023. Infoden se koná fyzicky v Bruselu, sledovat jej lze i online. Podrobnosti naleznete na webu Evropské komise zde.

Na infoden naváže Partnerská burza konající se 27. června. Partnerské burzy jsou již tradičním místem pro fyzická setkávání za účelem navazování kontaktů pro spolupráci ve výzkumných a inovačních projektech. Účast je zdarma a registrovat se můžete k one-to-one schůzkám s Vámi vybraným partnerem. 

Obracejte se s jakýmikoli dotazy na národní kontakty z TC Praha Lenku Švejcarovou a Evu Hillerovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Registrace zde

Více informací naleznete zde

 

Zdroj: Technologické centrum Praha