facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Falling Walls Lab 2021

27. 5. 2021
Falling Walls Lab 2021

Staňte se součástí soutěže Falling Walls Lab! Finále proběhne už 14. září 2021 od 17:00 v Galerii Národí technické knihovny v Praze. S registrací ale neotálejte! Kapacita je omezena, prihlášky jsou přijímány do 13. září 2021.

Falling Walls Lab 2021

CO JE FALLING WALLS?

Jde o mezinárodní formát, jehož cílem je posílit generaci nastupujících vědců a inovátorů. Cílem soutěže je propagovat výjimečné myšlenky a globálně propojovat nadějné vědce a podnikatele ze všech oblastí. Účastníci prezentují anglicky svůj výzkumný záměr, byznys plán nebo občanskou iniciativu publiku a odborné porotě. Klíčem k úspěchu jsou pouze 3 minuty, což je čas určený na prezentaci.

KONCEPT

Každý rok jsou akademické instituce po celém světě vyzvány k tomu, aby uspořádaly ve svých zemích soutěž Falling Walls Lab. Ta ukazuje kvalitu, diverzitu a přesvědčivost inovativních myšlenek v dané zemi. Autor nejlepší prezentace vyhrává cestu do Berlína na celosvětové Falling Walls Lab finále, které se každoročně koná 7. listopadu. Kolem stovky finalistů z celého světa zde představují své projekty před vysoce uznávanou porotou. 

BUĎTE U TOHO

České kolo Falling Walls Lab proběhne odpoledne 14. září 2021 v Praze v Národní technické knihovně. Rezervujte si místo do publika emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a poslechněte si, jaké "zdi" se chystají současní mladí vědci a inovátoři zbořit! Přihlášky lze zasílat do 13.9.2021, do předmětu uveďte: Publikum FW.

 

Zdroj: Falling Walls Lab