facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Grants Week 2021

1. 10. 2021
Grants Week 2021

Již pátý Grants Week 2021 proběhne formou interaktivní online konference ve dnech 12. až 15. října 2021. Cílem konference Grants Week je poskytnout výzkumným pracovníkům a pracovníkům podpory výzkumu praktické a užitečné informace o grantových programech se zaměřením na mezinárodní granty. 

img 20181017 102546

Pracujete v oblasti výzkumu a inovací? Hledáte více informací o programu Horizon Europe (HE), novém evropském rámcovém programu pro výzkum a inovace? Pak se k nám musíte připojit na Grants Week  2021!

Týden grantů 2021 navazuje na úspěch předchozích čtyř ročníků. Cílem konference Grants Week je poskytnout výzkumným pracovníkům a pracovníkům podpory výzkumu praktické a užitečné informace o grantových programech se zaměřením na mezinárodní granty, zejména programu Evropské komise Horizon EUROPE.

V rámci Grants Week 2021 vystoupí Sean McCarthy, renomovaný odborník na programy EK, který od roku 1980 působí jako výzkumný pracovník a vědecký hodnotitel v 10 různých programech EU pro výzkum a vývoj, se svou prezentací Jak napsat konkurenceschopný návrh pro program Horizon Europe.

Grants Week je každoročně pořádán Odborem výzkumu Masarykovy univerzity. Hlavním jazykem akce je angličtina. V případě zájmu o účast se nezapomeňte registrovat.

 

Zdroj: Masarykova univerzita