instagramfacebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
instagramfacebooktwittergoogle

International B2B Software Days ve Vídni

30. 1. 2019
International B2B Software Days ve Vídni

Ve dnech 14. a 15. března 2019 se ve Vídni uskuteční již pátý ročník konference International B2B Software Days věnované budoucnosti digitálního byznysu. Akce je určena firmám a vědecko-výzkumným institucím, které mají zájem o technologickou, výzkumnou a obchodní spolupráci.

Organizátoři letošního ročníku konference slibují zajímavé řečníky, včetně viceprezidenta sekce security and privacy engineering společnosti Google. Během druhého dne budou probíhat workshopy na témata jako 5G sítě, umělá inteligence, FIWARE, Open Data, Visual Computing nebo spolupráce start-upů s předními korporátními společnostmi. V rámci akce se uskuteční také pitching battle - prezentace start-upů a scale-upů pro investory.

Součástí konference jsou předem domluvená bilaterální setkání účastníků. Po registraci účastníci mohou zveřejnit svůj firemní profil spolu s informací o hledaných obchodních partnerech a zamluvit si jednání.

Akci organizují Austrian Research Promotion Agency, Austrian Federal Chamber of Commerce, Vienna Business Agency, Austria Wirtschaftsservice a Technical University Vienna ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Brno a dalšími subjekty.

Účast je zdarma, jednacím jazykem je angličtina. Registrace je možná do 28.2.2019, v případě pitching battle do 15.2.2019.

Více informací najdete na adrese https://www.b2bsoftwaredays.com/

 

Zdroj: Velvyslanectví ČR v Rakousku