Vytisknout tuto stránku

Konference Gate2Space 2021

6. 11. 2021
Konference Gate2Space 2021

Technologické centrum AV ČR vás zve na již 8. ročník konference Gate2Space 2021, kterou pořádá ve spolupráci s Ministerstvem dopravy ČR. Konference je součástí festivalu Czech Space Week 2021.

Akce je určena zástupcům space firem a akademické sféry, kteří se chtějí dozvědět více o zapojení českých subjektů do kosmických aktivit a spolupracovat s Evropskou kosmickou agenturou - ESA.

Hlavním cílem konference je informovat o příležitostech v oblasti zapojení firem do programů ESA a dalších programů jiných institucí. Zazní rovněž konkrétní finanční alokace pro dané programy pro rok 2022.

Představíme rovněž škálu podpory ze strany Technologického centra AV ČR, zazní také přednáška o technologickém transferu s ESA, o možnostech nového financování tzv. Spark funding, přednáška na téma rozvoje inovačních kapacit SME firem, službách Enterprise Europe Network a o spolupráci s evropskými výzkumnými infrastrukturami.

Konference proběhne on-line v pondělí 8.11.2021 od 15:00 do 18:00 hodin formou živého vysílání na: https://slideslive.com/czechspaceweek/live

 

program g2s

 

Zdroj: Technologické centrum AV ČR