Vytisknout tuto stránku

Konference Implementace Metodiky 2017+ v Liberci

11. 1. 2019
Konference Implementace Metodiky 2017+ v Liberci

Rada pro výzkum, vývoj a inovace ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci si Vás dovolují pozvat na další ze série konferencí Implementace Metodiky 17+. Uskuteční se 27. února 2019 v Liberci.

27. února 2019 - Technická univerzita v Liberci (13 – 18h)

Na konferenci bude představena metodologie hodnocení bibliometrie i hodnocení vybraných výsledků pro hodnocení 2018 a zároveň budou shrnuty výstupy 1. roku hodnocení podle Metodiky 17+.

Úvodního slova se ujmou zástupci Rady pro výzkum, vývoj a inovace prof. Dvořák, dr. Baran a ředitel Odboru Rady pro výzkum, vývoj a inovace Úřadu vlády ČR Jan Marek. Praktickou stránku hodnocení Vám představí pracovníci Odboru Rady pro výzkum, vývoj a inovace dr. Miholová, dr. Nekorjak, dr. Majer a Mgr. Avakian. Odborný komentář k předloženým závěrům a zkušenosti s hodnocením a doporučení do dalších let implementace přednesou předsedové Odborných panelů. Jako vždy bude prostor pro diskuzi a dotazy z obecenstva. Toto setkání navazuje na konference uspořádané v minulém roce.

Máte-li zájem se zúčastnit, prosíme o Vaši registraci na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Účast na konferenci není zpoplatněná a také je bez omezení počet zástupců za jednu organizaci.

Další konferenci se stejným obsahem pořádá RVVI dne 22. ledna 2019 v Praze ve spolupráci s Vysokou školou finanční a správní a. s., Praha (13 – 18h)

 

Zdroj: RVVI