facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle

Konference Implementace Metodiky 2017+ v Plzni

21. 9. 2018
Konference Implementace Metodiky 2017+ v Plzni

Rada pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI) ve spolupráci se Západočeskou univerzitou v Plzni si Vás dovolují pozvat na Konferenci Implementace METODIKY 2017+, která se uskuteční 2. října 2018 v Plzni.

Na konferenci bude představena metodologie hodnocení bibliometrie i hodnocení vybraných výsledků pro hodnocení v roce 2018. Na základě zkušeností s prvním rokem implementace došlo k optimalizaci postupů. Konferenční setkání zároveň přinese shrnutí výstupů hodnocení bibliometrie a hodnocení vybraných výsledků v roce 2017.

Úvodního slova se ujmou členové předsednictva Rady pro výzkum, vývoj a inovace Petr Dvořák, Pavel Baran a ředitel Odboru RVVI Úřadu vlády ČR Jan Marek. Praktickou stránku hodnocení představí pracovníci Odboru RVVI. Odborný komentář k předloženým závěrům a zkušenosti s hodnocením spolu s doporučeními do dalších let implementace přednesou předsedové Odborných panelů.

Máte-li zájem se zúčastnit, prosíme o Vaši registraci na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Konferenční setkání se uskuteční 2. října 2018 na Fakultě aplikovaných věd Západočeské univerzity v Plzni.

Podrobný program naleznete zde.

 

Zdroj: Úřad vlády