facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Konference Science Communication 2020

17. 4. 2020
Konference Science Communication 2020

Portál Vědavýzkum.cz bude na podzim pořádat konferenci věnovanou tématu SCIENCE COMMUNICATION s podtitulem Jak a proč komunikovat výstupy vědy. Hlavním cílem konference je představit nejnovější trendy a vzájemně sdílet zkušenosti. Prosíme zájemce, aby si poznamenali termín konání konference 10. 11. 2020 do svých kalendářů.

FOTO 1

Konference se uskuteční v Praze dne 10. listopadu 2020. Je určena pro nejširší cílovou skupinu - pracovníky publicity a oddělení vnějších vztahů, tiskové mluvčí, projektové manažery, členy výzkumných týmů, představitele managementu výzkumných organizací s odpovědností za publicitu a rozvoj a také pro všechny ostatní zájmem o komunikaci a popularizaci vědy.

Hlavním cílem konference je diskutovat současné trendy v oblasti komunikace vědy a sdílet zkušenosti, a to především u projektů a institucí financovaných z veřejných prostředků – tj. vysokých škol, ústavů Akademie věd ČR, ostatních veřejných výzkumných institucí ale i organizací jiných právních forem působících v oblasti výzkumu a vývoje.

Dopolední část bude věnována přednášce o současné situaci v oblasti komunikace vědy a zkušenostem vybraných institucí a osobností (Akademie věd ČR, Univerzita Karlova, Masarykova univerzita). V odpolední části budou probíhat workshopy v malých skupinách, které se zaměří na dílčí témata.

Konference bude probíhat od 9:30 do cca 16:30, předpokládaná kapacita je 80 až 100 účastníků. Konference bude zpoplatněna a část poplatku bude určena na podporu činnosti portálu Vědavýzkum.cz.

Registrace na konferenci bude zahájena v srpnu, postupně budeme zveřejňovat podrobnosti o programu. Pakliže máte o účast na konferenci zájem, můžete vyplnit předběžný formulář zde. Přednostně vás budeme informovat o tom, že registrace již byla zahájena.

Zájemci o partnerství konference se mohou hlásit na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podrobnosti budeme aktualizovat na webové stránce konference.

 

 

« Září 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  1 5 6
7 8 13
18 20
21 25 26 27