Vytisknout tuto stránku

Koordinátorský den o přípravě grantových dohod v programu H2020

18. 7. 2018
Koordinátorský den o přípravě grantových dohod v programu H2020

Dne 21. září 2018 organizuje Evropská komise "Koordinátorský den o přípravě grantových dohod" pro koordinátory úspěšných návrhů projektů v programu Horizont 2020. Cílem setkání v Bruselu bude vysvětlit prodrobnosti o přípravě a podpisu grantových dohod. Jednání bude možné sledovat také online.

Setkání se uskuteční v Charlemagne Building v Bruselu od 9.30 do 17 hodin. Setkání bude zaměřeno speciálně pro koordinátory návrhů, kteří byli vyzváni k přípravě grantových dohod. Zváni jsou však i jiní účastníci až do naplnění kapacity sálu.

Registrace je nutná na webové stránce zde, přičemž platí, že bude brán zřetel na pořadí registrací (first-come first-served). Na stejné webové adrese je k dispozici i program setkání. Jednání bude možné sledovat i on-line na této adrese (registrace nebude nutná).

Evropská komise informuje, že bohužel nebude možné uhradit cestovní náklady účastníků.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Další informace budou v krátké době zveřejněny také na účastnickém portálu.

 

Zdroj: ERA