facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle

Konference: #LetsCluster

14. 3. 2019
Konference: #LetsCluster

Konference #LetsCluster, která proběhne ve dnech 25. – 27. 3. 2019 ve Štýrském Hradci, je určena start-upům, malým a středním podnikům, korporacím a vědecko-výzkumným institucím zabývajícím se vývojem mikro a nanoelektroniky.

Konference se bude týkat zejména oblastí chytrého bydlení a mobility, zdravotnických technologií, umělé inteligence, robotiky, kybernetické bezpečnosti nebo průmyslu 4.0.

Na konferenci vystoupí mimo jiné zástupci společností Infineon, Intel, NXP, LiteOn a Flex. Program zahrnuje také workshopy, diskuze, prezentace, více než 8 doprovodných akcí, možnost B2B matchmakingových setkání a společenský večer.

Registrovaní účastníci si mohou na B2B platformě vytvořit profil a domluvit si obchodní jednání. Účast na hlavní akci a B2B jednáních je zdarma. Na některé z doprovodných akcí je ovšem třeba se registrovat s předstihem.

Cílem konference je ukázat sílu evropského mikro a nanoelektronického průmyslu a prohloubit spolupráci mezi evropskými vlajkovými podniky, malými a středními podniky a vědeckými pracovníky.

Hlavními organizátory akce jsou Silicon Alps Cluster a Silicon Europe, evropská aliance klusterů pro inovativní elektroniku a softwarové technologie.

Registrovat se lze zde, více informací o konferenci můžete najít zde.

LC Logo

 

Autor: Vědavýzkum.cz (JT)

Zdroj: #LetsCluster