facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Liberecký kraj pořádá konferenci věnovanou inovacím z regionu

13. 8. 2019
Liberecký kraj pořádá konferenci věnovanou inovacím z regionu

Jaké jsou hlavní potřeby a priority tzv. „inteligentní specializace“ v letech 2021+ na území našeho kraje? Kterými úspěchy v oblasti výzkumu a vývoje se můžeme pochlubit? Jakým směrem se chceme dále ubírat? Odpovědi na tyto otázky budou součástí již druhého ročníku inovační konference RIS3 fórum.

ris3forum

Témata výzkumu a vývoje jsou budoucím hnacím motorem pro rozvoj zemí i krajů. Na území Libereckého kraje vzniká mnoho úspěšných projektů, které svým charakterem mají potenciál prorazit do světa. „Cílem konference, kterou pořádáme, je především zprostředkovat setkání pro ty, kteří se zajímají o výzkum, vývoj a inovace, inspirovat je a prezentovat úspěchy a dobré praxe," zmiňuje Radka Loučková Kotasová, krajská radní pro odbor regionálního rozvoje.

RIS3 fórum se koná již druhým rokem a nabídne tak další ze zajímavých témat, jako je například digitalizace, průmyslová transformace, rozvoj konkurenceschopnosti kraje prostřednictvím inovací atd. Fórum se koná dne 18. září 2019 v budově Krajského úřadu Libereckého kraje – multimediální sál, 3. patro, budova C.

Zúčastněte se konference, kde se setkáte s odborníky z oblasti výzkumu, vývoje a inovací, vyslechnete si inspirativní přednášky o úspěšných projektech, které mají velký podíl na pověsti regionu, a budete moci diskutovat o zajímavých tématech. Je určena všem, kteří se zajímají o informace z oblasti výzkumu, vývoje a inovací v Libereckém kraji.

Na konferenci se potkáte se zástupci Libereckého kraje a představiteli firem z rozmanitých výrobních a výzkumných odvětví, kteří se s vámi rádi podělí o osobní zkušenosti a úspěchy, dle jejich oborové specializace. Vstup je zdarma, nezbytná je pouze registrace na konferenci. Přihlášky je možné zasílat prostřednictvím uvedeného webového odkazu, kde naleznete podrobné informace o programu a přednášejících.

Partnerům nabízíme možnost prezentace jejich specializace v prostorách konference. V případě zájmu nás kontaktuje na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Akce se koná pod záštitou Martina Půty, hejtmana Libereckého kraje a Radky Loučkové Kotasové, členky rady kraje.

 

Zdroj: RIS3 Fórum

« Říjen 2021 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
8 9 10
23 24
25 27 29 30 31