facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle

Management vědy a výzkumu

18. 9. 2018
Management vědy a výzkumu

Středočeské inovační centrum (SIC) pořádá v pátek 21. 9. 2018 v Praze seminář s názvem Management vědy a výzkumu, jehož cílem je posílit schopnosti a znalosti v oblasti řízení vědy a výzkumu. V roli lektora se představí Vojtěch Kadlec.

Řízení regionálního rozvoje

Úvod do problematiky, propast mezi vědou a výzkumem a inovacemi, řízení vědy a výzkumu, procesy managementu, intelektuální kapitál, způsoby jeho řízení. Role, dovednosti a rozhodování manažera VaV, komunikace, motivace a vedení ve VaV, kreativita a týmová práce, projektový management ve vědě, praktické aplikace znalostního managementu, vedení změn, konflikty a etika VaV. Cílem je u účastníků kurzu posílit schopnosti a znalosti v oblasti řízení vědy a výzkumu. Seminář je součástí podzimních vzdělávacích kurzů SIC. Více na www.s-ic.cz/akce

Vojtěch Kadlec (UNICO)

Vojtěch Kadlec vystudoval Univerzitu Karlovu (katedra sociální geografie a regionálního rozvoje). Pracoval jako ekonomický analytik a konzultant ve firmě Berman Group s.r.o., kde strávil pět let. Poté při doktorském studiu působil na Univerzitě Karlově jako technologický skaut pro Přírodovědeckou fakultu. Následně působil na ČVUT jako specialista transferu technologií. V květnu roku 2017 spoluzaložil firmu UNICO.AI, která se věnuje podpoře spolupráce akademické sféry a firem prostřednictvím konzultačních služeb a nástrojů umělé inteligence.

 

Seminář se uskuteční od 10:00 v IMPACT HUB PRAHA, Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5.

Kontaktní osoba: Josef Říkovský, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 775 250 839.

 

Zdroj: SIC