facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Národní informační den 2019 k výzvám v programu Horizont 2020

1. 7. 2019
Národní informační den 2019 k výzvám v programu Horizont 2020

Již tradičně se na půdě České zemědělské univerzity v Praze bude 10. září 2019 konat Národní informační den k novým výzvám v programu Horizont 2020. Zaměří se zejména na témata zemědělství, udržitelného využívání zdrojů a ochrany klimatu.

Národní informační den 2019, který pořádá Česká zemědělská univerzita v Praze spolu s Technologickým centrem AV ČR, bude zaměřen na příležitosti v nových výzvách v programu Horizont 2020 v oblasti Společenské výzvy 2 - Potravinové zabezpečení, udržitelné zemědělství, mořský výzkum a bioekonomika a Společenské výzvy 5 - Ochrana klimatu, životní prostředí, účinné využívání zdrojů, suroviny. Akce bude zaměřena zejména na potenciální žadatele v příštím roce.

Jde o velmi prestižní akci za účasti zástupců Evropské komise, podobná setkání se budou konat v tu dobu napříč Evropou. Cílem akce je představení aktuálních výzev H2020 a předání zkušeností a praktických poznatků ze všech fází projektového cyklu.

Národní informační den 2019 se uskuteční 10. září 2019 od 9:00 do 16:00 v Klubu C v areálu České zemědělské univerzity v Praze. Akce proběhne v angličtině, dotazy bude možné pokládat i v češtině a budou překládány.

Podrobný program a možnost registrace naleznete zde.

 

Zdroj: Česká zemědělská univerzita v Praze