facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle

Nové výzvy v OP PIK na podporu spolupráce firem a univerzit

13. 7. 2018
Nové výzvy v OP PIK na podporu spolupráce firem a univerzit

Agentura pro podnikání a inovace pořádá dva semináře, na nichž představí aktuální výzvy Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, které podporují spolupráci firem s univerzitami. První seminář se bude konat ve středu 18. 7. 2018 v Brně, druhý se uskuteční ve čtvrtek 19. 7. 2018 v Ostravě.

Cílem seminářů je představit aktuální výzvy Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, které podporují spolupráci firem s univerzitami. Po skončení programu bude možnost pokládat dotazy a bude prostor pro individuální konzultace.

Seminář v Brně se bude konat 18. 7. 2018 v prostorách Jihomoravského inovačního centra (JIC INMEC), Purkyňova 127, Brno-Medlánky. Pozvánku naleznete zde.

Seminář v Ostravě se bude konat 19. 7. 2018 v prostorách Agentury pro podnikání a inovace, Na Jízdárně 2824/2, Ostrava (4. patro). Pozvánku naleznete zde.

Účast na seminářích je bezplatná. Vzhledem k omezené kapacitě prostor je třeba se registrovat.

Registraci je možné učinit nejpozději do 17. 7. 2018 prostřednictvím e-mailu. Pro registraci na brněnský semináři na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., pro registraci na ostravský seminář Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V přihlášce je třeba uvést jméno účastníka, název společnosti, telefonní číslo a kontaktní e-mail.

 

Zdroj: API (1, 2)