Vytisknout tuto stránku

On-line konference: UP Business Camp

30. 10. 2020
On-line konference: UP Business Camp

„Načrtni svou budoucnost.“ S tímto heslem se 21. listopadu 2020 uskuteční 8. ročník tradiční konference UP Business Camp. S ohledem na aktuální situaci i vládní opatření proti šíření pandemie covidu-19 proběhne celá akce poprvé v historii online.

Na konferenci, kterou pořádá Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci (UP), si mohou zájemci do konce října zakoupit zvýhodněné vstupenky. 

Pestrá paleta řečníků

Nabitý program konference slibuje zajímavé přednášky plné inspirace a příběhů. Mezi řečníky je například Lukáš Drlík, který stojí za voňavým fenoménem Levandulového statku, nebo Jakub Gemrot z Charles Games, s. r. o., vývojář a programátor herního projektu Attentát 1942, který byl nominován na Oskara počítačových her na festivalu IGF v San Franciscu.

Prohovoří také Dita Palaščáková, fundraiserka Nadačního fondu UP, konzultantka, koučka a lektorka v oblasti osobního růstu, která vede jedinečnou kampaň na podporu mladých talentovaných vědců, nebo Jan Sláma, jenž založil FaceUP, online mezinárodní linku důvěry pro školáky i zaměstnance.

Účastníci se mohou těšit také na Martina Očka (Podnikni to!), který se zabývá marketingem, brandingem či logistikou na mezinárodní úrovni, produkuje edukační videa, optimalizuje výrobní procesy a působí jako kurzový manažer. A v neposlední řadě se představí též dvojice Michal Ďuriník a František Špás, jež založila kombuchovar Loklok na výrobu fermentovaného nápoje, který se prodává nejen v barech, ale i v lékárnách.

V programu konference nebude chybět ani panelová diskuze, která poskytne účastníkům konference sondu do světa investic a jejich získávání. Debaty se zúčastní Tomáš Zapletal, zakladatel oline cestovatelského deníku worldee.com, Jakub Domitra, který přes platformu Busyman pomáhá propojit zajímavé podnikatelské záměry s potenciálními investory, nebo Jaroslav Trojan, jenž se v rámci svého projektu Nation 1 VC zaměřuje na podporou podnikatelů se zajímavým nápadem a startupovými investicemi.

Souboj startupů

Stejně jako v minulých ročnících proběhne i na letošní konferenci soutěž Souboj startupů, která si klade za cíl podpořit začínající podnikatele cenami za více než 100 000 Kč.

Účastníci se mohou těšit i na pomoc se zviditelněním jejich projektu a cennou zpětnou vazbu z řad expertů sedících v hodnoticí komisi. Soutěž je pořádána ve spolupráci se Startup klubem a agenturou CzechInvest.

Na účastníky soutěžního klání čeká v rámci konference online školení na prezentační dovednosti, kde své vystoupení s odborným lektorem vypilují k dokonalosti a připraví se na odpolední dvouminutový výstup. Všichni soutěžící se mohou zdarma účastnit i zbývajícího programu konference. Registrace do soutěže probíhá na webu www.startupklub.cz.

Konferenci UP Business Camp pořádá pod záštitou Olomouckého kraje Vědeckotechnický park UP. Generálním partnerem je Komerční banka. Zvýhodněné vstupné vyjde přihlášené účastníky do konce října na 250 Kč. Studenti všech vysokých a středních škol v ČR a zaměstnanci Univerzity Palackého pak zaplatí 150 Kč. Vstupenky lze zakoupit zde.

 

Zdroj: Univerzita Palackého v Olomouci