facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Online konference: Příležitosti a výzvy v oblasti profesního uplatnění žen ve vědě

30. 9. 2020
Online konference: Příležitosti a výzvy v oblasti profesního uplatnění žen ve vědě

V úterý 13. října 2020 se ve spolupráci NKC Gender a věda a Úřadu vlády uskuteční online konference Věda a výzkum 2021+: Příležitosti a výzvy v oblasti profesního uplatnění žen ve vědě. Na konferenci se bude mluvit mimo jiné o nejnovějších politikách v oblasti genderové rovnosti. Představen bude také návrh metodiky na podporu genderové rovnosti ve VaVaI, jehož součástí je také podpora institucí VaVaI.

NK web 1 660x307

Na konferenci, která se uskuteční 13. 10. 2020 od 9.00 do 13.00 prostřednictvím platformy Zoom, je třeba se registrovat. Po vyplnění registračního formuláře vám bude zaslán odkaz s přístupovými údaji.

Cílem první části konference bude představit nejnovější evropské a české politiky v oblasti genderové rovnosti ve VaVaI, diskutovat příležitosti, které institucím VaVaI přinášejí, a informovat o nástrojích podpory, jež jim budou v této oblasti v nadcházejícím období k dispozici.

Ve druhé části konference bude představen a diskutován návrh metodiky na podporu genderové rovnosti ve VaVaI, jehož součástí je také podpora institucí VaVaI.

Kompletní program konference naleznete zde.

 

Zdroj: NKC – gender a věda