facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle

Workshop: Příprava žádosti SME Instrument

8. 3. 2018
Workshop: Příprava žádosti SME Instrument

Workshop je určen zejména pro firmy, které již žádost do programu SME Instrument předložily, resp. mají zájem o předložení projektové žádosti do květnové či zářijové uzávěrky programu SME Instrument. Seminář se bude konat 2. 3. 2018 v Ostravě.

Workshopem Příprava žádosti do SME Instrumentu Vás provedou Adéla Hradilová, která působí na pozici koordinátora realizace RIS MSK v Moravskoslezském inovačním centru Ostrava, a.s. a Kateřina Kučová, která pracuje na pozici manažera podpory podnikání na Centru podpory inovací VŠB-TU Ostrava.

Hostem workshopu bude Kateřina Čihařová, která je jednatelkou a spolumajitelkou společnosti ILA, s.r.o. a působí také jako hodnotitelka SME Instrumentu v rámci programu H2020.

V případě zájmu o individuální konzultaci je třeba zaslat draft verzi projektové žádosti týden před konáním workshopu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Workshop se bude konat 20. 3. 2018 od 10:00 do 16:30 hodin v prostorách Centra podpory inovací VŠB-TUO, Studentská 6202/17, Ostrava – Poruba, Místnost PI 232 (1. patro).

Účast na workshopu je bezplatná, registrovat se je nutné do 16. 3. 2018 zde

SME plakat nahled03 page 001

 

Zdroj: VŠB-TUO