facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Přípravný workshop pro žadatele o granty ERC

3. 3. 2023
Přípravný workshop pro žadatele o granty ERC

Byla otevřena možnost přihlašování k účasti na letošních workshopech pro žadatele o granty ERC. Sérii přípravných workshopů pořádá Technologické centrum Praha ve spolupráci s Expertní skupinou na podporu žadatelů ve výzvách ERC. Workshopy sestávající ze tří částí proběhnou v květnu, červnu a září 2023. První z workshopů se uskuteční ve dnech 16.–18. května 2023.

Workshopy jsou primárně určené pro žadatele o granty ERC Starting a Consolidator, hlásit se však mohou i uchazeči o granty ERC Advanced a Synergy. Od účastníků se očekává, že se intenzivně připravují na podání projektového návrhu do některé z výzev ERC 2024, což musí po kvalitativní stránce odrážet i materiály zaslané k posouzení jako součást registrace.

Každý z dnů je zaměřen na jinou vědní oblast, viz zde.

Workshopy se uskuteční kompletně online prostřednictvím MS Teams. Pracovním jazykem bude angličtina.

Upozorňujeme, že pro účast je nezbytné v termínu do 2. dubna 2023:

1. Vyplnění online přihlášky žadatelem/žadatelkou;

2. Zaslání abstraktu, CV a tzv. track record žadatelem/žadatelkou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;

3. Potvrzení ze strany hostitelských institucí, že budou nápomocny registrovaným uchazečům a uchazečkám o grant ERC při přípravě požadovaných podkladů. V této souvislosti žádáme o zaslání souhrnného seznamu zájemců, kterým se instituce takovou podporu zavazuje poskytnout, na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Účastníci budou vyrozuměni o přijetí/nepřijetí na workshop počátkem května 2023.

 

Zdroj: Technologické centrum Praha