facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Program GAMA 2: Webinář ke 3. veřejné soutěži

21. 5. 2021
Program GAMA 2: Webinář ke 3. veřejné soutěži

Technologická agentura České republiky bude pořádat dne 9. 6. 2021 online seminář k 3. veřejné soutěži Programu na podporu aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací GAMA 2, podprogram 2 .

Obsahem semináře budou informace ke koncepci a podmínkám 3. veřejné soutěže, která bude vyhlášená dne 2. 6. 2021. Účastníci získají informace, které jim pomohou při vyplnění návrhu projektu a jeho podání do veřejné soutěže. Případné dotazy k 3. VS Programu GAMA 2, PP2 směřujte prosím na Helpdesk. Nejčastější otázky z Helpdesku a otázky podané v registračním formuláři budou zodpovězeny na připravovaném semináři.

KDY?

9. 6. 2021 od 10:00 do 12:00

REGISTRACE & DOTAZY

Pro Vaši účast prosím vyplňte formulář ZDE, nejpozději do pondělí 7. 6. do 12:00. Následně obdržíte potvrzovací e-mail s adresou, na které webinář proběhne. Pro realizaci webináře bude využita aplikace Zoom (bez nutnosti instalace).

Máte dotaz? Můžete ho položit předem prostřednictvím přihlašovacího formuláře při registraci. Vaše dotazy budou zodpovězeny na konci webináře. Pro realizaci webináře bude využita aplikace Zoom (bez nutnosti instalace).

Seminář bude nahráván a bude možné si ho pustit i zpětně.

 gama webinář

 

Zdroj: Technologická agentura ČR