facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Roadshow: Digitalizace malých a středních podniků

5. 8. 2020
Roadshow: Digitalizace malých a středních podniků

V Praze, Brně a Ostravě na podzim proběhne roadshow, která bude zaměřena na digitalizace malých a středních podniků. Cílem akce je účastníkům ukázat prvky Průmyslu 4.0 na praktických příkladech českých i zahraničních inovativních firem. Akci pořádá CzechInvest ve spolupráci s Národním centrem průmyslu 4.0

Roadshow proběhne v následujících termínech:

  • 2. září 2020, Praha – vstupní akce na téma Průmysl 4.0
  • 20. října 2020, Ostrava – Aditivní výroba a 3D tisk
  • 12. listopadu 2020, Brno – Digitální dvojče a digitalizace výroby
  • 2. prosince 2020, Praha – Prediktivní údržba a její moderní technologie

Během roadshow budete mít jedinečnou možnost se inspirovat filozofií Průmyslu 4.0 a prohlédnout si ji v praxi, formou exkurze v jednotlivých Testbedech. Více informací o plánovaných akcích naleznete zde.

V případě Vašeho zájmu o pilotní akci, která se uskuteční 2. září 2020 v Praze, se prosím registrujte zde. O registraci na další setkání Vás budeme včas informovat.

Akce je určena především pro malé a střední podniky se zájmem o digitalizaci a zavádění technologií Průmyslu 4.0 a jejich zástupci mají při registraci přednost. Od 27. července 2020 jsou volná místa nabídnuta široké veřejnosti. Organizátor si vyhrazuje právo odmítnout zájemce o registraci, kteří tuto podmínku nesplňují. Vstup na akci je zdarma pouze pro účastníky s platnou registrací.

Zdroj: CzechInvest