facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

ZRUŠENO - Seminář: Databáze Espacenet

11. 3. 2020
ZRUŠENO - Seminář: Databáze Espacenet

Úřad průmyslového vlastnictví (ÚPV) pořádá v rámci aktivit plynoucích z Inovační strategie České republiky pro podnikatele, pracovníky výzkumu a vývoje, studenty i širší veřejnost dne 2. dubna 2020 seminář zaměřený na podrobné seznámení s celosvětovou patentovou databází Evropského patentového úřadu Espacenet.

AKTUÁLNĚ: V návaznosti na přetrvávající opatření zavedená v souvislosti se šířením koronaviru v ČR oznamujeme, že až do odvolání rušíme pořádání všech plánovaných vzdělávacích a osvětových akcí v Úřadě průmyslového vlastnictví.

Seminář se koná dne 2. dubna 2020 od 9.30 h. do 12.30 h.

Zařazena budou i praktická cvičení. Předpokladem k absolvování semináře je znalost práce s databázemi.

Registrujte se, prosím, prostřednictvím systému, který je dostupný pod tlacítkem „Semináře“ na stránkách www.upv.cz.

Přihlášky shromažďuje Institut průmyslověprávní výchovy Úřadu, Jana Engelová Pavková (telefon: 220 383 117, fax: 224 311 566, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

Seminář je bezplatný a uskuteční v budově Úřadu průmyslového vlastnictví, Antonína Čermáka 2a, 160 68 Praha 6 – Bubeneč pouze v případě, že bude přihlášeno min. 10 účastníků. Konání semináře bude přihlášeným zájemcům potvrzeno 2 dny před plánovaným termínem.


Zdroj: Úřad průmyslového vlastnictví