Vytisknout tuto stránku

Seminář FUTURE-PRO: Megatrendy a velké společenské výzvy

13. 6. 2021
Seminář FUTURE-PRO: Megatrendy a velké společenské výzvy

Jaké megatrendy a velké společenské výzvy můžeme v následujících dekádách očekávat? K jakým výsledkům vedla expertní deliberace při řešení otázky, jaké z nich budou mít největší dopady na kvalitu života lidí v Česku? A proč vůbec něco takového zjišťovat? Na tyto otázky odpoví seminář, který se uskuteční 23. 6. 2021.

Zveme vás na informační seminář k foresightovému projektu Megatrendy a velké společenské výzvy podpořeného z veřejných prostředků prostřednictvím rámcové dohody TITDUVCR646 v rámci programu BETA2 TA ČR. Na semináři bude představena metodika pro identifikaci společenských výzev, postup jejího vzniku, pokladový výzkum a zejména výsledky její pilotní implementace a výhled pro navazující kroky. Dále se seznámíte s řešiteli projektu z think-tanku České priority, z.ú., jehož misí je systematicky nalézat nejlepší řešení důležitých celospolečenských problémů.

Seminář proběhne 23. 6. 2021 od 9:30 do 11:00 v budově TA ČR (Evropská 37, Praha 6) a zároveň bude zajištěn online přenos. Po skončení semináře bude následovat neformální diskuze.

Registrovat se můžete zde

Pokud máte dotazy k obsahu semináře, rádi je zodpovíme na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Organizační dotazy prosím směřujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zdroj: Technologická agentura ČR