Vytisknout tuto stránku

Seminář k 1. veřejné soutěži v programu ÉTA

18. 8. 2017
Seminář k 1. veřejné soutěži v programu ÉTA

Technologická agentura České republiky (TA ČR) pořádá seminář k 1. veřejné soutěži programu ÉTA, který se uskuteční 4. září 2017 v Praze.

Místo a čas konání: Kancelář TA ČR Evropská 1692/37, 160 00 Praha 6, zasedací místnost č. 043 od 13:00 hodin.

Program ÉTA je zaměřen na podporu zapojení společenských a humanitních věd do projektů aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací, které jsou přínosné pro udržení a zvyšování kvality života člověka v reakci na dynamické společenské, ekonomické, globalizační, kulturní nebo technologické proměny.

Uchazeči se na semináři seznámí zejm. se zaměřením a s podmínkami veřejné soutěže, se strukturou návrhu projektu (přihláškou) a se způsobem a kritérii hodnocení. Dále budou uchazečům sděleny informace, které jim pomohou při vyplnění návrhu projektu a jeho odeslání do veřejné soutěže. Na semináři se uchazeči dále dozvědí, kdo je způsobilým uchazečem, o významu a roli aplikačního garanta při řešení projektu, o způsobu hodnocení návrhů projektů apod.

Seminář bude vysílán živě s možností on-line chatu pro případné dotazy k veřejné soutěži. Odkaz naleznete před zahájením semináře na našich webových stránkách.

Pro účast na semináři se prosím registrujte skrze tento odkaz.

 

Zdroj: TA ČR

 

Zprávu z prvního informačního semináře k programu ÉTA, který se konal 18.7. 2017 v pražském Jazz Docku, si přečtěte zde