facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Seminář: Nový systém elektronického podání v ÚPV

9. 6. 2017
Seminář: Nový systém elektronického podání v ÚPV

Úřad průmyslového vlastnictví spustil novou aplikaci pro elektronické podávání přihlášek a žádostí. Aplikace přináší značné zvýšení komfortu při práci s formuláři a celou řadu užitečných funkcí. V této souvislosti pořádá ÚPV dne 20. června bezplatný seminář zaměřený na seznámení se s novou aplikací.

Úřad průmyslového vlastnictví spustil nové Elektronické podání přihlášek průmyslových práv a následných žádostí. Nová aplikace nahrazuje stávající pdf formuláře pro online podání. Aplikace umožní podávat registrovaným i neregistrovaným uživatelům a podání bude možné odeslat s elektronickým podpisem, bez elektronického podpisu (s následným dodáním originálu) i prostřednictvím datové schránky. Účty uživatelů, kteří využívali stávající aplikaci, budou převedeny do nového prostředí, přičemž jako přihlašovací jméno bude sloužit e-mailová adresa uvedená při registraci.

Nová aplikace přináší značné zvýšení komfortu při práci s formuláři. K dispozici je např. našeptavač adres, adresář subjektů, šablony, kontrola existence čísla spisu u žádostí a integrace formuláře přihlášky ochranné známky s harmonizovaným nástrojem pro tvorbu seznamu výrobků a služeb TM Class. Do aplikace je zároveň integrovaná databáze spisů pro zástupce, což byla doposud oddělená aplikace.

Seminář k nové aplikaci se uskuteční 20. 6. od 10:00 do 12:00 v kongresovém sále ÚPV. Seminář je bezplatný a je určen pro všechny, kteří využívají elektronickou komunikaci s Úřadem nebo by ji rádi využívali.

Přihlášky shromažďuje oddělení Institut průmyslověprávní výchovy, Jana Engelová Pavková, telefon: 220 383 117, fax: 224 311 566, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Zdroj: ÚPV