facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Seminář: Podpora exportu a růstu firem s využitím práv průmyslového vlastnictví

11. 4. 2017
Seminář: Podpora exportu a růstu firem s využitím práv průmyslového vlastnictví

Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky ve spolupráci s Úřadem průmyslového vlastnictví pořádá dne 23. června odborný seminář „Podpora exportu a růstu firem s využitím práv průmyslového vlastnictví“.

Seminář se uskuteční v pátek 23. června 2017 v budově Ministerstva průmyslu a obchodu, na Františku 32, Praha, zasedací místnost č. 239.

Cílem semináře je seznámit zástupce podnikatelské sféry s možnostmi a riziky spojenými s využíváním patentů a jejich ochrany na některých exportně významných trzích. V rámci jednotlivých bloků vystoupí ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček, předseda Úřadu průmyslového vlastnictví Josef Kratochvíl, zástupci patentově a exportně aktivních firem a řada dalších odborníků.

Program semináře bude zveřejněn na webových stránkách MPO.

V případě zájmu o seminář, svou účast, prosím, nahlaste do 5. června 2017 na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Upozorňujeme, že kapacita je omezená.

V případě dalších otázek týkajících se semináře se neváhejte obrátit na Mgr. Sáru Kalvachovou, tel.: 224 852 250, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Zdroj: ÚPV