facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Seminář: Věda a technologie pro společnost

4. 12. 2017
Seminář: Věda a technologie pro společnost

Technologické centrum AV ČR pořádá dne 14. prosince 2017 seminář „Věda a technologie pro společnost", na kterém se seznámíte s aspeky získávání a zpracování dat, s metodickými přístupy k analytickému využítí a interpretaci těchto dat. Představeny budou i možnosti jejich efektivního využití při tvorbě a realizaci inovační politiky.

Rostoucí množství a dostupnost strukturovaných a nestrukturovaných dat různého charakteru i dalších informací však klade zvýšené nároky nejen na jejich systematické získávání, ale i na koncepční zpracování a vyhodnocování různých souborů dat - jejich celkovou interpretaci pro tvorbu a realizaci výzkumné a inovační politiky.

Na semináři „Věda a technologie pro společnost“ se seznámíte se zajímavými aspekty získávání a zpracování dat. Dále představíme metodické přístupy, které jsou využívány pro analýzu a interpretaci těchto dat, i možnosti jejich efektivního využití pro tvorbu a realizaci výzkumné a inovační politiky. Na závěr otevřeme diskusi o možnostech zlepšení dopadu těchto výstupů pro efektivní řízení výzkumné a inovační politiky a strategické rozhodování na různých úrovních.

Na seminář se registrujte do 8. prosince 2017 na odkaze: http://geform.tc.cz/VATES

Podrobný program naleznete v příloze.

 

Zdroj: TC AV ČR

Stáhnout přílohy: