Vytisknout tuto stránku

Seminář Zahraniční spolupráce v aplikovaném výzkumu a vývoji a ochrana know-how

12. 2. 2018
Seminář Zahraniční spolupráce v aplikovaném výzkumu a vývoji a ochrana know-how

V pondělí 19. února 2018 pořádá Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s agenturami CzechInvest a CzechTrade seminář Zahraniční spolupráce v aplikovaném výzkumu a vývoji a ochrana know-how. Registrovat se lze do 14. února 2018.

Cílem semináře je upozornit české společnosti na přínosy zahraniční spolupráce a související rizika, která se mohou objevit při jejich spolupráci se zahraničními partnery, zejména v souvislosti s kapitálovým vstupem zahraničních investorů do českých podniků, ochranou práv duševního vlastnictví a unikátního know-how a nebezpečím transferu technologií.

Seminář je prvním z cyklu seminářů Technologie 4.0 – příležitosti a výzvy zahraniční spolupráce. Vystoupí na něm doc. Martin Hromada z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, Václav Suchý z Technologického centra Akademie věd ČR a Alex Ivančo z Odboru evropského a mezinárodního práva Ministerstva průmyslu a obchodu. Program naleznete zde.

Seminář se uskuteční 19. února 2018 od 12.30 v budově Ministerstva průmyslu a obchodu na adrese Na Františku 32, Praha 1.

Zájemci se mohou registrovat do 14. února 2018 zde.

 

Zdroj: CzechInvest