Vytisknout tuto stránku

SIC: Setkání se Zbyňkem Frolíkem

30. 3. 2017
SIC: Setkání se Zbyňkem Frolíkem

Podnikatel Zbyněk Frolík bude v úterý 4. 4. 2017 hostem akce Středočeského inovačního centra: SIC Tuesdays. Jaké má zkušenosti ze spolupráce s českými i zahraničními vědci?

Podnikatel roku 2003, Manažer roku 2009, člen představenstva Svazu průmyslu a dopravy ČR, člen Rady vlády pro konkurenceschopnost a hospodářský růst. O úspěchu podnikání Zbyňka Frolíka, jehož firma Linet GROUP patří k největším výrobcům nemocničních lůžek v Evropě, v současnosti s obratem okolo šesti miliard korun, není třeba polemizovat. Jaké má zkušenosti ze spolupráce s českými i zahraničními vědci? Proč se stále nepotkávají výzkumné potřeby průmyslu a výzkum ve veřejných výzkumných organizacích? Jak dosáhnout úspěchu a co mohou udělat vědci, aby byli úspěšní a lidí z toho měli prospěch? Čím může Středočeský kraj podpořit podnikatele v regionu? Přijďte na setkání se Zbyňkem Frolíkem 4. dubna v SIC

Setkání se koná 4. dubna 2017 v budově SIC, Pražská 636, Dolní Břežany, 252 41 od 16:00 do 19:00. Registrovat se můžete zde.