facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle

Startupový festival Festup 2019

19. 10. 2019
Startupový festival Festup 2019

V úterý 22. října se v prostorách Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem uskuteční festival stratupů Festup – jediný startupový festival na severu. Těšit se můžete na pestrou přehlídku startupů, tipy a triky od přednášejících profesionálů z businessu, individuální konzultace s experty a mnoho dalšího.

Festup

Řečníky letošního ročníku budou Pavel Moravec z NESTLÉ, Lucie Beyerová z biorestaurace Zahrada a Milan Formánek ze společnosti Red Bull. Těšit se můžete i na vystoupení interaktivní robotky Rubby.

Na festivalu vás kromě zajímavých přednášek pozvaných řečníků čeká také jedna z největších interaktivních expozic startupů v kraji – technické vychytávky i gastronomické novinky. Odpočinout si budete moci ve stylové relax zóně.

Pokud sháníte práci nebo naopak potřebujete najít někoho do týmu, využijte příležitost setkání se zajímavými firmami. Představíte se firmě, firma vám a zkusíte najít společnou řeč. A po 5 minutách se zase přesunete o židli vedle vstříc další nadějné spolupráci.

Datum a čas konání: 22. 10. 2019 od 11:00 do 17:30

Místo konání: Univerzita J. E. Purkyně - Pedagogická fakulta, České mládeže 8, Ústí nad Labem, Česká republika

Na festival je třeba se registrovat.

 

Zdroj: Festup.cz