Vytisknout tuto stránku

Středočeské inovační vouchery: seminář pro žadatele

30. 3. 2017
Středočeské inovační vouchery: seminář pro žadatele

Firmy, živnostníci a podnikatelé ze Středočeského kraje, kteří chtějí zdokonalit svůj produkt nebo službu ve spolupráci s univerzitou či jinou výzkumnou organizací, mohou na svůj projekt získat dotaci ve výši až 150 000 korun v rámci druhého kola Středočeských inovačních voucherů vyhlášeného 27. března 2017. Středočeské inovační centrum pořádá dne 7. 4. 2017 seminář pro žadatele, jehož cílem je seznámit účastníky s věcnou částí výzvy, online žádostí, pravidly finančního řízení a s administrací.

Seminář je určen pro žadatele o finanční podporu z programu Středočeské inovační vouchery, tedy pro zástupce obchodních korporací, které mají sídlo či provozovnu ve Středočeském kraji, případně i pro poskytovatele znalostí z řad vysokých škol a výzkumných organizací. Vzhledem k omezené kapacitě sálu prosíme o účast maximálně 2 zástupců za každý projekt. V případě velkého zájmu bude zorganizován další seminář se shodnou tematikou.

V případě zájmu o účast je nutná registrace nejpozději do 31. března 2017 na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Uveďte prosím jména účastníků a název obchodní korporace, příp. vysoké školy či výzkumné instituce.

 

Zdroj: SIC