instagramfacebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
instagramfacebooktwittergoogle

Technologie kosmického výzkumu pro lepší Prahu

7. 10. 2019
Technologie kosmického výzkumu pro lepší Prahu

V rámci pražského projektu Stephanie, zaměřeného na využívání vesmírných technologií v dalších oblastech života na Zemi, proběhne 5. 11. 2019 závěrečné setkání stakeholderů s názvem Technologie kosmického výzkumu pro lepší Prahu.

Účastníkům budou představeny dosavadní přínosy tříleté realizace projektu, jako například identifikace oblastí, v rámci kterých mohou kosmické technologie přispět ke zkvalitňování života ve městě, zejména právě v hlavním městě Praze. Součástí bude také představení dalších plánů projektu pro roky 2020/2021 a diskuze týkající se dalších důležitých souvisejících témat, jako je působení GSA v Praze nebo budoucí výzvy OP PPR v prioritní ose 1 - Posílení výzkumu, technologického rozvoje a inovací.

Akce se bude konat od 10:00 do 15:00 hodin v Sále architektů v budově Staroměstské radnice na adrese Staroměstské náměstí 1, 110 00 Praha 1, 4. patro.

V případě zájmu prosím potvrďte účast do 10. 10. na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Zdroj: MHMP