Vytisknout tuto stránku

První průmyslový hackathon internetu věcí v Praze

11. 2. 2019
První průmyslový hackathon internetu věcí v Praze

První průmyslový „IoTea“ hackathon se uskuteční v termínu 8. – 9. března 2019 v co-workingovém prostoru Business Link v pražských Holešovicích. Inovátorského hackathonu se mohou zúčastnit nadšenci zapálení do internetu věcí, práci s daty v průmyslu a chytrých technologií vůbec.

Akce představuje jedinečnou šanci prezentovat svá unikátní řešení před českými lídry v oblasti průmyslového IoT jako jsou Siemens, ŠKODA AUTO, Skanska, SKF, Atos, EY, E.ON a Unicorn. Nejlepší projekt vyhraje 100 000 Kč.
Registrovat se je možné do 20. 2. 2019.

Do „IoTea“ hackathonu se může přihlásit až tříčlenný tým nebo jednotlivci již od 15 let. Z registrovaných účastníků vybere porota 16-20 týmů, které budou mít příležitost své výzvy v rámci akce vypracovat. V pátek 8. března 2019 budou soutěžící pozváni do Business Link Prague, kde budou prezentovat své návrhy. Týmy budou mít také příležitost vybrat si svou výzvu závazně až na místě.

Přihlašovat se mohou jednotlivci i týmy, kteří budou ve spolupráci s mentory realizovat své vize v rámci sedmi výzev:

  1. Zoptimalizuj budovuBez názvu
  2. Zdokonal turbínu
  3. Zrychli výrobu
  4. Zlepši údržbu
  5. Zefektivni elektrárnu
  6. Propoj pracovní prostor
  7. Zadej svůj IoT problém

Pro účastníky hackathonu bude zajištěna strava i možnost přespání přímo v místě konání akce - Business Link Prague (Plynární 10, 170 00 Praha 7). Na vypracování svého projektu v rámci zvolené výzvy budou mít 24 hodin.

Více informací najdete na www.iotea.cz.

 

Zdroj: EY Česká republika