Vytisknout tuto stránku

Vzdělávací modul 7: Spolupráce s aplikační sférou v oblasti VVI

20. 12. 2020
Vzdělávací modul 7: Spolupráce s aplikační sférou v oblasti VVI

Společnost alevia pořádá v rámci probíhajícího ročníku komplexního vzdělávacího programu v oblasti výzkumu, vývoje a inovací ve dnech 19. – 20. 1. 2021 sedmý modul, který se zaměří na spolupráci s aplikační sférou. Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci se modul  s největší pravděpodobností uskuteční on-line formou za zvýhodněnou cenu.

foto modul

Modul 7, který se uskuteční 19. a 20. ledna 2021, se zaměří na základní principy spolupráce s aplikační sférou, možné bariéry a jejich překonávání, podporu a právní rámec spolupráce. Zodpoví, jaké jsou hlavní formy spolupráce mezi výzkumnými organizacemi a aplikační sférou, proč a kde spolupráce dobře funguje, nebo jak se prezentovat vůči aplikační sféře. Lektory buou Matej Kliman a Martin Bunček.

Za nepříznivé epidemiologické situace se kurz uskuteční on-line za zvýhodněnou cenu. Podrobnosti a registraci naleznete zde.

Cílem celého vzdělávacího programu je rozšířit teoretické znalosti a praktické dovednosti v dané oblasti a rozvinout profesní a kariérní růst účastníků modulů. Počet účastníků každého modulu vzdělávacího programu je v jednotlivých modulech limitován na cca 25 z důvodu zachování nejvyššího možného stupně interaktivity a individuálního přístupu. V průběhu modulu se střídají přednášky, diskuse, samostatné a týmové práce a prezentace výstupů. Důraz je kladen na řešení modelových situací, ve kterých jsou nastoleny konkrétní a skutečné problémy. Termíny konání dalších modulů aktuálního ročníku naleznete zde.

 

Zdroj: alevia