facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Webinář: ERA-NET cofundové výzvy

8. 11. 2020
Webinář: ERA-NET cofundové výzvy

Dne 26. listopadu 2020 se uskuteční informační webinář k mezinárodním výzvám z oblasti nanomedicíny a informačních technologií financovaným prostřednictvím ERA-NET Cofundů. Na webináři bude českým uchazečům přiblíženo, jak se do výzev zapojit a co je potřeba splnit.

Jedná se o výzvy EuroNanoMed 3CHIST-ERA IV, které budou vyhlášeny na konci letoška. Z oblasti neenergetických nezemědělských surovin jde o výzvu ERA-MIN 3, která bude vyhlášena na začátku roku 2021.

Každá výzva se řídí vlastními mezinárodními pravidly společnými pro uchazeče ze všech zapojených zemí. Kromě mezinárodních podmínek musí čeští uchazeči splňovat také národní podmínky vycházející z programu TA ČR, ze kterého budou v případě úspěchu financováni. 

Webinář se uskuteční dne 26. listopadu 2020 od 9:00 hodin prostřednictvím platformy Google Meet. Předpokládáme, že online setkání bude trvat přibližně hodinu a půl.

Program webináře:

  • představení mezinárodních výzev,
  • objasnění národních a mezinárodních podmínek výzev,
  • hledání zahraničních partnerů do projektu,
  • prostor pro Vaše dotazy.

Registrační formulář na webinář naleznete zde. E-mail s informacemi a odkazem, na kterém webinář proběhne, obdržíte nejpozději den před začátkem akce.

Informace z webináře (prezentace a odpovědi na dotazy) budou následně zveřejněny na webových stránkách TA ČR.

 

Zdroj: TA ČR