facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle

Workshop: Jak na projekty v M-ERA.NET CALL a dalších cofundech

20. 3. 2018
Workshop: Jak na projekty v M-ERA.NET CALL a dalších cofundech

Dne 4. dubna 2018 od 13:00 hod pořádá Technologická agentura ČR (TA ČR) informační setkání “Jak na projekty v cofundech”. Jedná se o workshop ke cofundům a k mezinárodní výzvě M-ERA.NET CALL 2018.

Účelem workshopu je informovat o podmínkách, které mají splňovat předkládané projekty v rámci cofundů, aby mohly získat finanční podporu od TA ČR. Druhá část workshopu bude věnovaná probíhající M-ERA.NET výzvě zaměřené na materiálový výzkum. Dozvíte se o konkrétních podmínkách zapojení a budou představeny praktické kroky pro účast v tomto cofundu. Workshop je určen pro stávající či budoucí účastníky ERA-NET Cofund projektů.

Termín: 4. dubna 2018 od 13:00 hod

Místo: Technologická agentura ČR, Evropská 1692/37, Praha 6

Program workshopu:

13:00 - 14:00

  • Jak se vyvarovat chybám v projektech (aplikovaný výzkum, výstupy, sestavení rozpočtu, uznatelnost nákladů, popis zapojení českého partnera, vybrané příklady chyb, povinné přílohy)
  • Diskuze

14:15 - 15:30

  • Mezinárodní výzva M-ERA.NET Plus Call 2018 její pravidla a fungování (tématické zaměření - jaké projekty jsou očekávány, hledání partnerů do projektu, způsob podání žádosti, hodnocení a výběr projektů)
  • Další plánované výzvy v rámci cofundů
  • Diskuze

Registrovat se můžete ZDE

 

Zdroj: TA ČR