facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

ZRUŠENO - Workshop: Popularizace a medializace výstupů VaV

18. 12. 2019
ZRUŠENO - Workshop: Popularizace a medializace výstupů VaV

Společnost alevia pořádá v úterý 17. 3. 2020 v Praze workshop na téma Popularizace a medializace výstupů výzkumu a vývoje.

Vzhledem k současné epidemiologické situaci a souvisejícím preventivním opatřením bylo konání workshopu zrušeno. O náhradním termínu budou účastníci informováni.

 

Workshop je určen představitelům fakult, vysokých škol, ústavů Akademie věd ČR, ostatních výzkumných organizací i zástupcům veřejné správy a soukromého sektoru. Diskutována budou následující témata:

  • Jak prezentovat výzkumnou organizaci a její výstupy vůči veřejnosti?
  • Jak spolupracovat s médii?
  • Stačí napsat dobrou tiskovou zprávu?
  • Jak připravit tiskovou konferenci?

Workshop se uskuteční od 10:00 do cca 16:00 v hotelu IBIS v Praze na Smíchově (Plzeňská 14). Workshop bude mít interaktivní podobu a bude zahrnovat práci ve skupinách, diskuse a prezentace jednotlivých výstupů. Počet míst je z tohoto důvodu limitován na 25 účastníků.

Registrovat se můžete zde. Uzávěrka registrace je 21. února 2020 nebo do vyčerpání kapacity.

Lektoři:

Martin Rychlík

Etnolog a vědecký novinář. Pracoval v ČTK, v týdeníku Euro a v České pozici. Spolupracoval rovněž s magazínem Koktejl nebo stanicí ČRo Leonardo. Od roku 2010 byl novinářem webu Česká pozice a od roku 2013 píše pro Lidové noviny. Od roku 2019 vede redakci tištěných médií Univerzity Karlovy.

Martina Kurfirstová

V minulosti působila kromě jiného jako tisková mluvčí Pojišťovny Generali a.s., pracovala také na pozici marketing manager společnosti Nestlé Česko / Cereal Partners Worldwide, kde zodpovídala za komunikační a mediální kampaně v zemích střední Evropy. V současné době se věnuje převážně politickému marketingu a PR.

Facilitace: Aleš Vlk

 

 ALEVIA logo

Zdroj: alevia

« Říjen 2021 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
8 9 10
23 24
25 27 29 30 31