Vytisknout tuto stránku

Workshop: Příprava projektových návrhů pro ERC Granty

8. 4. 2022
Workshop: Příprava projektových návrhů pro ERC Granty

Technologické centrum ve spolupráci s Univerzitou Karlovou a Expertní skupinou na podporu žadatelů ve výzvách ERC (ES) pořádají ve dnech 25. - 27. května 2022 první ze série on-line workshopů pro žadatele o ERC Starting a Consolidator granty (případně i Synergy a Advanced granty), věnované přípravě projektových návrhů.

Workshop je otevřen těm uchazečkám a uchazečům, kteří intenzivně pracují na projektových návrzích, které hodlají podat do jedné z výzev Pracovního programu ERC pro rok 2023 a kteří nejsou omezeni restrikcemi pro opětovné podávání návrhů z předchozích výzev.

Registrujte se ZDE!

Workshop se bude skládat z krátkých (5 min.) individuálních prezentací výzkumných záměrů, CV a dosažených výsledků (track record/TR) jednotlivých žadatelů a z diskuze se členy ES a dalšími hodnotiteli projektů ERC, neaktivními v daném roce výzvy, případně s dalšími experty z oblastí výzkumu jednotlivých žadatelů.

Podmínkou účasti je registrace a zaslání abstraktu, životopisu a dosavadních výsledků (TR) do 11. dubna 2022 (23:59) na e-mail ES Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zaslané podklady budou hodnoceny členy ES na základě hodnotících kritérií ERC. Vzhledem k omezené kapacitě budeme preferovat ty žádosti, které budou vyhodnoceny jako zralé pro podání kompetitivního návrhu projektu do jedné z výzev Pracovního programu ERC pro rok 2023. Detailní požadavky si prosím pečlivě přečtěte v sekci Requirements v tomto dokumentu – tam také najdete kritéria hodnocení ERC projektů a doporučení pro přípravu prezentace.

Důležité!

Žadatelky a žadatelé by měli co nejdříve informovat instituci, na které chtějí zamýšlený ERC projekt realizovat, o svém úmyslu podat grant ERC. Od budoucích hostitelských institucí se očekává, že budou nápomocny uchazečům a uchazečkám o grant ERC při přípravě požadovaných podkladů. Tímto prosíme kontaktní osoby pro ERC o zaslání seznamu žadatelů a žadatelek, kteří se zaregistrovali na workshop, do 11. dubna 2022 na e-mailovou adresu ES Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pořadatel: Petra Fedorová

E-mail na pořadatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zdroj: Technologické centrum AV ČR