Vytisknout tuto stránku

Workshop: Projektové řízení ve výzkumu a vývoji

25. 3. 2021
Workshop: Projektové řízení ve výzkumu a vývoji

Společnost alevia pořádá dne 15. 6. 2021 workshop, který se zaměří na projektové řízení a možnosti jeho využití v oblasti výzkumu, vývoje a inovací. Dle epidemiologických podmínek se akce uskuteční prezenčně či online za zvýhodněnou cenu.

modul

Účastníci workshopu budou diskutovat otázky, zda a za jakých podmínek lze principy projektového řízení použít při realizaci výzkumných projektů, jak vůbec vnímat projekt ve výzkumu a vývoji, co by měl správný projektový manažer znát, v čem by se měl vzdělávat a jak pracovat s akademiky a vědci jako specifickou skupinou.

Role lektora se zhostí Jiří Krátký, který se věnuje projektovému řízení a jeho rozvoji v organizacích od roku 2000. Věnuje se realizaci tréninků praktického projektového řízení, simulačních her a přípravě k mezinárodním certifikacím. Je viceprezidentem organizace zastupující v ČR standard IPMA a spoluautorem několika knih o projektovém řízení.

Registraci na workshop a další podrobnosti naleznete zde. Uzávěrka registrace je měsíc před akcí nebo do vyčerpání kapacity.

S ohledem na epidemiologické podmínky se bude akce konat prezenčně či on-line za zvýhodněnou cenu.

 

Zdroj: alevia