facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Workshop: Tři pilíře technologického transferu

10. 5. 2018
Workshop: Tři pilíře technologického transferu

V pořadí pátý workshop technologického transferu s názvem „Tři pilíře technologického transferu" se bude konat na půdě Univerzity Palackého. Proběhne ve dnech 31. května až 1. června v prostorách Vědeckotechnického parku v Olomouci (VTP UP).

Workshop účastníkům přinese reálné zkušenosti z přípravy technologie k transferu, pohled právníka na otázky podnikových vynálezů a zaměstnaneckých děl, či návod jak a kdy využít průmyslově-právní ochranu pro transfer technologií. Vyzkouší si také plný přístup do databází PatBase a MarketLine.

K přednášejícím patří Petr Kubečka, hlavní business development manažer v oddělení CTT Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého v Olomouci, dále také Filip Auinger, který působí na Univerzitě Palackého v Olomouci v oblasti komercializace duševního vlastnictví a transferu technologií, a Michal Beluský z Akademie věd České republiky.

Workshop se bude konat 31. 5. 2018 – 1. 6. 2018 v prostorách Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého v Olomouci (Šlechtitelů 21, Olomouc).

Registrace je možná do středy 30. 5. 2018. Po registraci (dostupné zde) bude zájemce kontaktovat Petr Suchomel z VTP UP (739 329 981, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) ohledně možností platby. Cena workshopu je 2500 Kč bez DPH.

Více informací naleznete zde.

 

Zdroj: VTP UP