facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Zářijová konference o politice VaV se zaměří na Inovační strategii

25. 6. 2019
Zářijová konference o politice VaV se zaměří na Inovační strategii

Registrujte se na konferenci Veřejná politika v oblasti výzkumu, vývoje a inovací 2019 s podtitulem Inovační strategie 2019-2030 aneb jednou budem dál … Druhý ročník konference se uskuteční ve čtvrtek 26. září 2019 v institutu CERGE-EI a portál Vědavýzkum.cz bude u toho.

Konferenci, jejímž cílem je představit a diskutovat aktuální témata související s veřejnou politikou v oblasti výzkumu, vývoje a inovací (VVI), pořádá společnost alevia ve spolupráci s CERGE-EI, Technologickým centrem AV ČR, Centrem pro sociální a ekonomické strategie (CESES) Univerzity Karlovy a Tertiary Education & Research Institute (TERI).

Letošním hlavním tématem je nově schválená Inovační strategie 2019-2030, a to z různých úhlů pohledu. V rámci dopoledního bloku vystoupí Michal Pazour z Technologického centra s příspěvkem na téma Tvorba vládních strategií ve VaV, Lukáš Kačena se bude věnovat přímo inovační strategii v kontextu české výzkumné politiky. Jiří Nantl z CEITEC MU se zaměří na vývoj vědní politiky v ČR v období 2009-2019. Do následující panelové diskuse zveme kromě přednášejících i zástupce Rady pro výzkum, vývoj a inovace, Akademie věd ČR či České konference rektorů.

V rámci odpoledního programu zazní příspěvky týkající se specifických oblastí – například ochrany duševního vlastnictví, spolupráce s aplikační sférou, výzkumných infrastruktur či strategického rozvoje výzkumných organizací.

Registraci, podrobný program a další informace naleznete na webových stránkách společnosti alevia.

 baner 600x190 konference 2019

Autor: Vědavýzkum.cz (JS)

Zdroj: alevia

« Listopad 2020 »
Po Út St Čt So Ne
            1
15
23 28 29