facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Akce

Akce

semináře, konference, workshopy a soutěže

Úřad průmyslového vlastnictví pořádá v rámci podpory mezinárodní konkurenceschopnosti České republiky pro zájemce z řad podnikatelů, pracovníků výzkumu a vývoje, studentů i širší veřejnosti seminář zaměřený na podrobné seznámení s celosvětovou patentovou databází Evropského patentového úřadu Espacenet.

25. 9. 2017

ÚPV

Úřad průmyslového vlastnictví pořádá v rámci podpory mezinárodní konkurenceschopnosti České republiky pro zájemce z řad podnikatelů, pracovníků výzkumu a vývoje, studentů i širší veřejnosti seminář zaměřený na získání základních informací o označení původu a zeměpisných označení.

25. 9. 2017

ÚPV

Úřad průmyslového vlastnictví pořádá v rámci podpory mezinárodní konkurenceschopnosti České republiky pro zájemce z řad podnikatelů, pracovníků výzkumu a vývoje, studentů i širší veřejnosti seminář zaměřený na podrobné seznámení s databázemi Patentscope, USPTO a Google Search.

25. 9. 2017

ÚPV

Poslední letošní workshop k aktualitám právního rámce v oblasti výzkumu, vývoje a inovací, který pořádá společnost alevia ve spolupráci s Karlem Zuskou z AK HOLEC, ZUSKA & Partneři, se uskuteční již tradičně na začátku prosince v Praze. Přihlašovat se můžete už nyní.

25. 9. 2017

alevia

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze si letos v září připomíná 65 let své samostatné existence. V sobotu 23. září 2017 se v obou budovách školy i v blízkém okolí odehraje oslava tohoto významného výročí.

22. 9. 2017

VŠCHT

Tržiště pro startupy a korporace je série čtyř akcí, které probíhají pod záštitou ŠKODA AUTO DigLab a Úřadu vlády a mají za cíl spojit světy startupů a korporací a umožnit oboustrannou výměnu zkušeností a dát možnost k navázání byznysové spolupráce.

18. 9. 2017

Agentura Fenek

Technologické centrum AV ČR zve na workshop pro žadatele o ERC Starting/Consolidator granty, který je zaměřen na psaní projektové žádosti a uskuteční se 2. října 2017 v prostorách Technologického centra.

14. 9. 2017

TC AV ČR

Dne 16. září 2017 proběhne již čtvrtý ročník kulturního festivalu Open Square, který veřejnosti prezentuje vědecká a umělecká pracoviště v okolí náměstí Jana Palacha.

11. 9. 2017

Open Square

Mezinárodní konference CEE Energy Transition, která se uskuteční 19. – 20. října 2017 v Praze, je příležitostí propojit experty, akademiky, profesionály i aktivisty z oblasti energetické transformace z celé střední a východní Evropy.

10. 9. 2017

Vědavýzkum.cz

Úřad průmyslového vlastnictví (ÚPV) pořádá v rámci podpory mezinárodní konkurenceschopnosti České republiky seminář zaměřený na práci s databázemi patentů a užitných vzorů pro podnikatele, pracovníky výzkumu a vývoje, studenty i širší veřejnost.

8. 9. 2017

ÚPV