facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle
Akce

Akce

semináře, konference, workshopy a soutěže

Rada pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI) pořádá dne 30. dubna 2019 další ze série konferencí Implementace Metodiky 2017+, tentokrát v Brně ve spolupráci s Univerzitou obrany.

8. 4. 2019

RVVI

Úřad průmyslového vlastnictví pořádá dne 23. 5. 2019 jako doprovodnou akci Týdne inovací 2019 v rámci podpory mezinárodní konkurenceschopnosti České republiky pro zájemce z řad podnikatelů, pracovníků výzkumu a vývoje, studentů i širší veřejnosti seminář: Važte si svých inovací! Ochraňte si je!

7. 4. 2019

ÚPV

Týden inovací 2019, jedna z největších celorepublikových událostí zaměřená na podporu inovací, bude opět hostit špičkové zahraniční a domácí odborníky v oblasti umělé inteligence a pokročilých technologií. Letošní již 4. ročník proběhne v týdnu od 20. do 26. května a chybět nebudou hi-tech produkty, přelomové technologie a řada prezentací a diskuzí o technologických trendech budoucnosti.

6. 4. 2019

ELAI

Na pátém ročníku Veletrhu vědy, který se uskuteční od 6. do 8. června 2019 v PVA EXPO Praha, se představí více než 100 vystavovatelů. Akci doplní třicítka přednášek, panelových diskusí a science show. Významní čeští odborníci se letos sejdou nad tématy, jako jsou světelné znečištění, nanotechnologie, etické důsledky umělé inteligence nebo jedy v potravinách.

5. 4. 2019

Akademie věd ČR

Společnost alevia pořádá ve spolupráci s AK HOLEC, ZUSKA & PARTNEŘI dne 11. 6. 2019 pravidelný workshop k aktualitám právního rámce v oblasti výzkumu, vývoje a inovací.

4. 4. 2019

alevia

Společnost alevia pořádá v Praze ve dnech 18. a 19. června 2019 závěrečný dvanáctý modul v rámci druhého ročníku úspěšného komplexního vzdělávacího programu v oblasti výzkumu, vývoje a inovací. Registrace na dvoudenní kurz věnovaný popularizaci a medializaci výzkumu je spuštěna.

2. 4. 2019

alevia

Úřad průmyslového vlastnictví pořádá ve středu 24. dubna v rámci podpory mezinárodní konkurenceschopnosti České republiky seminář zaměřený na podrobné seznámení s patentovými a známkovými databázemi Čínské lidové republiky (včetně Tchaj-wanu a Hongkongu), Japonska a Koreje, pro zájemce z řad podnikatelů, pracovníků výzkumu a vývoje, studentů i širší veřejnosti.

1. 4. 2019

Úřad průmyslového vlastnictví

Úřad průmyslového vlastnictví pořádá ve čtvrtek 25. dubna v rámci podpory mezinárodní konkurenceschopnosti České republiky seminář zaměřený na získání základních znalostí o práci v databázích průmyslových vzorů ÚPV, Hague Express a eSearch, pro zájemce z řad podnikatelů, pracovníků výzkumu a vývoje, studentů i širší veřejnosti.

1. 4. 2019

Úřad průmyslového vlastnictví

Úřad průmyslového vlastnictví pořádá ve středu 17. dubna v rámci podpory mezinárodní konkurenceschopnosti České republiky seminář zaměřený na podrobné seznámení s databázemi Patentscope, USPTO a Google Search pro zájemce z řad podnikatelů, pracovníků výzkumu a vývoje, studentů i širší veřejnosti.

1. 4. 2019

Úřad průmyslového vlastnictví

Ve čtvrtek, 11. dubna 2019, se v pražském Škodově paláci uskuteční další setkání stakeholderů projektu STEPHANIE, který se zabývá možnostmi využití vesmírných technologií v dalších odvětvích.

1. 4. 2019

Hl. m. Praha