facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Cena Wernera von Siemense 2017

7. 11. 2017
Cena Wernera von Siemense 2017

Šance získat prestižní ocenění je opět zde. Ve spolupráci s předsedkyní Akademie věd ČR prof. Evou Zažímalovou, která převzala roli předsedkyně jedné z porot, společnost Siemens opět hledá a oceňuje nejlepší mladé vědce, vedoucí prací a pedagogy.

Svou absolventskou práci nebo výzkumný projekt do prestižní soutěže o Cenu Wernera von Siemense mohou přihlásit studenti, doktorandi i vedoucí prací, a to do 27. listopadu 2017. Vítězové v pěti vyhlášených kategoriích a dvou zvláštních oceněních si i tento rok rozdělí odměny v celkové výši 1 000 000 Kč. Společnost Siemens se tímto způsobem snaží investovat do mladých českých talentů a sbližuje tak výzkum s potřebami průmyslu. Za doporučení vítěze lze navíc získat finanční ohodnocení ve výši 10 000 Kč. 

Přihlásit do soutěže se můžete na této webové stránce. O vyhlášení loňských vítězů šestnáctého ročníku této prestižní ceny čtěte zde. Záštitu celé soutěži poskytují místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

 

Zdroj: Siemens