facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

ERA-NET cofoundové výzvy

20. 11. 2019
ERA-NET cofoundové výzvy

V průběhu listopadu a prosince letošního roku bude Technologická agentura (TA ČR) vyhlašovat ERA-NET cofundové výzvy, ve kterých je podmínkou účasti vytvoření mezinárodního projektového konsorcia. Jak nalézt zahraniční partnery pro tyto výzvy?

Každá výzva má svůj seznam zapojených zemí, ve kterých můžete hledat partnery pro svoje projekty. TA ČR doporučeuje tvořit projektové konsorcium napříč všemi zeměmi, ne pouze s okolními státy ze střední Evropy.

První výzvou je ERA-MIN 2 Call 2019, která se týká výzkumu v oblasti neenergetických a nezemědělských surovin. Výzva bude vyhlášená 28. listopadu 2019, termín pro příjem zkrácených verzí návrhů projektů pak připadá na 12. března 2020. Partnery do této výzvy můžete hledat zde.

Následovat bude výzva týkající se oblasti informačních a komunikačních technologií CHIST-ERA IV Call 2019, jejíž vyhlášení připadá na 2. prosinec 2019, termín pro příjem zkrácených verzí návrhů projektů je pak stanoven na 14. února 2020. Hledání partnerů je možné zde.

Třetí výzva se týká výzkumu v oblasti nanomedicíny. Výzva EuroNanoMed3 Call 2020 bude vyhlášena rovněž 2. prosince 2019, termín pro příjem zkrácených verzí návrhů projektů je pak do  21. ledna 2020. Partnery hledejte zde.

Informace o tom, se kterými zeměmi můžete v rámci výzev spolupracovat, témata výzev a podrobné informace o hledání partnerů jsou k dispozici zde.

 

Zdroj:Technologická agentura ČR