facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle

Informace o programu Národní centra kompetence 1

15. 4. 2018
Informace o programu Národní centra kompetence 1

Technologická agentura ČR (TA ČR) uspořádala dne 10. 4. 2018 seminář k 1. veřejné soutěži programu Národní centra kompetence 1, kde seznámila uchazeče s koncepcí programu, zaměřením i podmínkami veřejné soutěže. Zveřejnila také často kladené dotazy k jejímu vyhlášení.

Technologická agentura ČR vyhlásila dne 29. března 2018 první veřejnou soutěž ve výzkumu a experimentálním vývoji v programu Národní centra kompetence 1. Soutěžní lhůta začíná dnem 30. 3. 2018 a končí dnem 31. 5. 2018.

Dne 10. 4. 2018 se konal seminář k 1. veřejné soutěži, kde se uchazeči seznámili zejména s koncepcí programu, se zaměřením a s podmínkami veřejné soutěže, se strukturou návrhu projektu (přihlášky), se způsobem hodnocení, se způsobem, jak podat úspěšný návrh projektu do veřejné soutěže, kdo je způsobilým uchazečem a dalšími informacemi, které jim pomohou při vyplnění návrhu projektu a jeho odeslání do veřejné soutěže.

Prezentaci ze semináře naleznete zde.

Videozáznam ze semináře:

 

Agentura také zveřejnila často pokládané dotazy související s vyhlášením 1. veřejné soutěže. Odpovědi jsou dostupné zde.

 

Zdroj: TA ČR (1, 2)